Do obliczeń brane są po uwagę lokale prezentowane w serwisie tabelaofert.pl w okolicy uznanej przez algorytm serwisu za właściwy dla danej lokalizacji.
W obliczeniach nie są uwzględniane lokale dla których wystawca oferty nie dostarczył danych.
Oprogramowanie z którego korzysta tabelaofert.pl liczy czas dostępu promieni słonecznych w pomieszczeniu wg czasu słonecznego dla równonocy w godzinach 7:00-17:00.
Obliczenia dokonywane są automatycznie w oparciu o wstępne materiały projektowe i rzeczywiste wartości po wybudowaniu budynku mogą nie do końca pokrywać się z prezentowanymi symulacjami, tabelaofert.pl publikuje je dla celów porównawczych.
Oprogramowanie z którego korzysta tabelaofert.pl liczy powierzchnię okien oraz podłogi w oparciu o wstępne materiały projektowe i rzeczywiste wartości po wybudowaniu budynku mogą nie do końca pokrywać się z prezentowanymi symulacjami, tabelaofert.pl publikuje je dla celów porównawczych.
Zalety:
Cena Układ funkcjonalny
Analiza ceny na tle konkurencji
Cena: 1 039 623 zł
100%
metodologia
Najlepsza oferta!
Żadne z prezentowanych w serwisie mieszkań dwupokojowych w okolicy nie ma lepszej cenę niż to mieszkanie.
Analiza zalet układu funkcjonalnego na tle podobnych ofert w okolicy
Efektywna powierzchnia
Kupując mieszkanie płacimy za każdy jego metr kwadratowy, dla części nabywców bardzo istotne jest aby tych metrów było jak najmniej przy zachowaniu pożądanej funkcji, zazwyczaj określonej przez liczbę pokoi. Krótko mówiąc – im mniejsza powierzchnia przy tej samej liczbie pokoi tym lepiej, bo płacimy z mniej metrów kwadratowych. Jest to szczególnie istotne przy kupnie mieszkania z myślą o wynajmie.
100%
metodologia
Najlepsza oferta!
To mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób zapewniający najbardziej optymalne wykorzystanie powierzchni, żadne z prezentowanych w serwisie mieszkań dwupokojowych w okolicy nie jest mniejsze

Apartament wakacyjny 56,81 m², piętro 2, oferta nr 21B/6

Inwestycja Nautic Park

1 039 623 zł

Darłowo, Darłówko, ul. Słowiańska 21

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
56,81 m²
Piętro:
2 piętro
Cena za m²:
18 300 zł/m²
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły ofert

Szczegóły ofert

pokaż/schowaj
Garaż
parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe
komórka lokatorska
Liczba poziomów
1
Data aktualizacji
2022-11-22
Dane o budynku

Dane o budynku

pokaż/schowaj
Liczba pięter
6
Winda
tak
Budynek
boksy rowerowe
Teren
basen, miejsca parkingowe, stojaki rowerowe
Dostępna/całkowita liczba ofert
5 / 68

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Nautic Park to kameralny budynek, który powstał w unikatowej lokalizacji w bezpośredniej bliskości plaży oraz lasu. W kameralnym budynku znajduje się 68 apartamentów – z ogródkami, tarasami lub balkonami – o zróżnicowanej powierzchni. Najmniejsze lokale mają 41 m², zaś największe – 98 m². Wszystkie zostały wykończone, w jednej z dwóch opcji pod klucz, Piasek lub Morze.
Całość tworzy strefa relaksu, zewnętrzny basen, wygodne lobby oraz podziemna hala garażowa i boksy rowerowe.

Bryła budynku doskonale komponuje się z otaczającym ją krajobrazem. W jej obrębie zachowane zostały istniejące nasadzenia sosen, tworzące swoisty mikroklimat tego miejsca. Wysokiej jakości materiały, dbałość o detale, nietuzinkowa architektura składają się na projekt pełen smaku i estetyki.

Apartamenty powstały w urokliwym Darłowie, w którym stara dzielnica rybacka sąsiaduje z nowoczesną mariną i portem, a rozświetla je latarnia morska. Do centrum dotrzeć można tramwajem wodnym. Park Wodny, deptak, promenada, ścieżki piesze i rowerowe to niektóre z dostępnych atrakcji, które czekają na wczasowiczów przez cały rok.

Dodatkowo oferta Nautic Park daje wygodę posiadania własnego apartamentu nad morzem lub zysk z wynajmu. Nieruchomości typu „second home” mogą przynosić zyski przez cały rok przy zachowaniu wszystkich kluczowych zalet - dostępności dla właścicieli oraz bezpieczeństwa inwestycji. Nie musisz się przy tym martwić o szczegóły - powierzając pełną obsługę wynajmu profesjonalnym podmiotom. Ilość dni wynajmu w najlepszych lokalizacjach nadmorskich przekracza 180 rocznie. Wynajmując Twój apartament zaledwie przez połowę tego czasu możesz oczekiwać zysków rzędu kilku % rocznie, co znacznie przekracza inne bezpieczne alternatywy.

Opis okolicy Nautic Park
Opis okolicy Nautic Park
pokaż/schowaj

Obiekty i usługi: bankomat, market, poczta, restauracja
Przyroda: las, morze, w pierwszej linii brzegowej, widok na las, widok na morze
Rozrywka i rekreacja: basen, kino, kręgle, latarnia morska, park linowy, park wodny, sauna, spa, tramwaj wodny

Dostępne mieszkania w Nautic Park

Lista ofert

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Proxin Investment Sp. z o.o.
Biuro Sprzedaży Nautic Park
ul. Meissnera 4/U3
60-408 Poznań

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Nautic Park opinie:

pokaż/schowaj
Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.