Apartament wakacyjny na sprzedaż 45,22 m², parter, oferta nr 111197/78/OMS

Apartament wakacyjny z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

737 291 zł

Puck, Nowy Świat

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
45,22 m²
Piętro:
parter
Cena za m²:
16 305 zł/m²
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Typ własności
własność
Standard wykończenia
do wykończenia
Powierzchnie zewnętrzne
balkon
taras
ogródek
Garaż
garaż
Numer oferty
111197/78/OMS
Data dodania
2022-10-21
Data aktualizacji
2023-03-15
Dane o budynku

Dane o budynku

pokaż/schowaj
Typ budynku
apartamentowiec

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA !!

LOKALE POD KLUCZ !!

Apartament nr G.0.6, taras i ogródek - 23 m ( łącznie ) - UWAGA !! w cenie ofertowej zawarty jest 23% podatku VAT )

Ekonomiczny lokal 2-pokojowy o powierzchni 45,22 m2, usytuowany na parterze, 3-piętrowego budynku. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (22,73 m2) posiada wyjście na południowo-wschodni taras (23 m2). W lokalu zaprojektowana została ustawna, funkcjonalna sypialnia o powierzchni 11,92 m2, duża łazienka (6,25 m2) oraz przedpokój (4,03 m2). W przedpokoju zaplanowano miejsce na zabudowę. Budynek jest wyposażony w windę. Cena obejmuje wykończenie łazienki, a także położenie podłóg, malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi wewnętrznych i opraw oświetleniowych, oraz zabudowę kuchenną z AGD.Miejsca postojowe w hali garażowej (dla lokali 3-pokojowych) 37.000 zł ( netto )
Miejsca postojowe zewnętrzne ogólnodostępne
Komórki (dla lokali 3-pokojowych) 3.500 zł / m2 (7.000 - 14.000 zł) ( netto )

Inwestycja jest ogrodzona i wyposażona w kontrolę dostępu. W podziemnej hali garażowej, do której można wygodnie zjechać windą, oprócz miejsc postojowych, znajdują się również pomieszczenia na rowery oraz sprzęt wodny. Na terenie kompleksu dostępne są także zewnętrzne miejsca postojowe.

Kompleks nadmorskich lokali skierowany do osób szukających bezpiecznej lokaty i ochrony kapitału.
Inwestycja wysokiej jakości
Dzięki wyjątkowemu położeniu 50 metrów od brzegu Zatoki Puckiej, oferowane apartamenty inwestycyjne będą cennym aktywem w portfelu inwestora.
Lokale można przeznaczyć na całoroczny wynajem oraz traktować jako własną bazę wypoczynkową nad morzem.

Dodatkowe udogodnienia, takie jak strefa saun (I etap) oraz strefa klubowa z częścią dla najmłodszych (II etap), uatrakcyjnią ofertę i zachęcą do przyjazdu niezależnie od pory roku i warunków pogodowych.
Osoby tu wypoczywające będą miały do dyspozycji zewnętrzną, zadaszoną strefę relaksu, hamaki, siłownię oraz stół do tenisa stołowego.

Najmem lokalu można zarządzać samodzielnie lub skorzystać z usług rekomendowanego operatora, który zajmie się obsługą w imieniu właścicieli oraz będzie posiadał recepcję na terenie obiektu.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: Zapytaj o Ofertę Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Budynek: winda
Teren: ochrona

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Ireneusz Kurzyński - HOMEPLUS Nieruchomości
Więcej informacji:
Numer licencji: 2607
al. Jana Pawła II 1B
05-250 Radzymin

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę