Do obliczeń brane są po uwagę lokale prezentowane w serwisie tabelaofert.pl w okolicy uznanej przez algorytm serwisu za właściwy dla danej lokalizacji.
W obliczeniach nie są uwzględniane lokale dla których wystawca oferty nie dostarczył danych.
Oprogramowanie z którego korzysta tabelaofert.pl liczy czas dostępu promieni słonecznych w pomieszczeniu wg czasu słonecznego dla równonocy w godzinach 7:00-17:00.
Obliczenia dokonywane są automatycznie w oparciu o wstępne materiały projektowe i rzeczywiste wartości po wybudowaniu budynku mogą nie do końca pokrywać się z prezentowanymi symulacjami, tabelaofert.pl publikuje je dla celów porównawczych.
Oprogramowanie z którego korzysta tabelaofert.pl liczy powierzchnię okien oraz podłogi w oparciu o wstępne materiały projektowe i rzeczywiste wartości po wybudowaniu budynku mogą nie do końca pokrywać się z prezentowanymi symulacjami, tabelaofert.pl publikuje je dla celów porównawczych.
Zalety:
Cena Układ funkcjonalny Balkon 24,85 m²
Analiza ceny na tle konkurencji
Cena: 1 218 632 zł
50%
metodologia
Atrakcyjna cena!
Tylko 50% prezentowanych w serwisie mieszkań trzypokojowych w okolicy ma lepszą cenę niż to mieszkanie.
Cena za m²: 17 831,90 zł
50%
metodologia
Atrakcyjna cena za m²!
Tylko 50% prezentowanych w serwisie mieszkań trzypokojowych w okolicy ma lepszą cenę za m² niż to mieszkanie.
Analiza zalet układu funkcjonalnego na tle podobnych ofert w okolicy
Efektywna powierzchnia
Kupując mieszkanie płacimy za każdy jego metr kwadratowy, dla części nabywców bardzo istotne jest aby tych metrów było jak najmniej przy zachowaniu pożądanej funkcji, zazwyczaj określonej przez liczbę pokoi. Krótko mówiąc – im mniejsza powierzchnia przy tej samej liczbie pokoi tym lepiej, bo płacimy z mniej metrów kwadratowych. Jest to szczególnie istotne przy kupnie mieszkania z myślą o wynajmie.
50%
metodologia
Atrakcyjna oferta!
Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób zapewniający niemal perfekcyjne wykorzystanie powierzchni, wśród prezentowanych w serwisie mieszkań trzypokojowych w okolicy tylko 50% jest mniejsze
Analiza zalet balkonu na tle podobnych ofert w okolicy
Powierzchnia balkonu: 24,85 m²

Apartament wakacyjny 68,34 m², piętro 2, oferta nr 21A/16

Inwestycja Nautic Park

1 218 632 zł

Darłowo, Darłówko, ul. Słowiańska 21

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
68,34 m²
Piętro:
2 piętro
Cena za m²:
17 832 zł/m²
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Projekt i wykończenie "POD KLUCZ" od redNet Dom Zapytaj o ofertę wykończenia >
Szczegóły ofert

Szczegóły ofert

pokaż/schowaj
Garaż
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne
balkon (24.85 m²)
Powierzchnie dodatkowe
komórka lokatorska
Liczba poziomów
1
Data aktualizacji
2022-12-08
Dane o budynku

Dane o budynku

pokaż/schowaj
Liczba pięter
6
Winda
tak
Budynek
boksy rowerowe
Teren
basen, miejsca parkingowe, stojaki rowerowe
Dostępna/całkowita liczba ofert
7 / 68

Promocje
Aktualne promocje
pokaż/schowaj

Dwie opcje zakupu lokalu 21A/16 w Nautic Park

Opcja nr 1
Zakup gotowego i wykończonego „pod klucz” apartamentu, w którym zaprojektowano: salon z aneksem, dwie sypialnie, łazienkę oraz wc. Łączna powierzchnia lokalu wynosi: 68,34 m².

Opcja nr 2
Zakup lokalu, z którego można zaaranżować i dokonać podziału na dwa niezależne apartamenty. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów inwestycyjnych. Każdy z lokali będzie posiadać: salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz korytarz. Dodatkowo do każdego lokalu będzie przynależeć taras. Powierzchnia lokali: 26,24 m² oraz 36,32 m².

Szczegóły w biurze sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Nautic Park to kameralny budynek, który powstał w unikatowej lokalizacji w bezpośredniej bliskości plaży oraz lasu. W kameralnym budynku znajduje się 68 apartamentów – z ogródkami, tarasami lub balkonami – o zróżnicowanej powierzchni. Najmniejsze lokale mają 41 m², zaś największe – 98 m². Wszystkie zostały wykończone, w jednej z dwóch opcji pod klucz, Piasek lub Morze.
Całość tworzy strefa relaksu, zewnętrzny basen, wygodne lobby oraz podziemna hala garażowa i boksy rowerowe.

Bryła budynku doskonale komponuje się z otaczającym ją krajobrazem. W jej obrębie zachowane zostały istniejące nasadzenia sosen, tworzące swoisty mikroklimat tego miejsca. Wysokiej jakości materiały, dbałość o detale, nietuzinkowa architektura składają się na projekt pełen smaku i estetyki.

Apartamenty powstały w urokliwym Darłowie, w którym stara dzielnica rybacka sąsiaduje z nowoczesną mariną i portem, a rozświetla je latarnia morska. Do centrum dotrzeć można tramwajem wodnym. Park Wodny, deptak, promenada, ścieżki piesze i rowerowe to niektóre z dostępnych atrakcji, które czekają na wczasowiczów przez cały rok.

Dodatkowo oferta Nautic Park daje wygodę posiadania własnego apartamentu nad morzem lub zysk z wynajmu. Nieruchomości typu „second home” mogą przynosić zyski przez cały rok przy zachowaniu wszystkich kluczowych zalet - dostępności dla właścicieli oraz bezpieczeństwa inwestycji. Nie musisz się przy tym martwić o szczegóły - powierzając pełną obsługę wynajmu profesjonalnym podmiotom. Ilość dni wynajmu w najlepszych lokalizacjach nadmorskich przekracza 180 rocznie. Wynajmując Twój apartament zaledwie przez połowę tego czasu możesz oczekiwać zysków rzędu kilku % rocznie, co znacznie przekracza inne bezpieczne alternatywy.

Opis okolicy Nautic Park
Opis okolicy Nautic Park
pokaż/schowaj

Obiekty i usługi: bankomat, market, poczta, restauracja
Przyroda: las, morze, w pierwszej linii brzegowej, widok na las, widok na morze
Rozrywka i rekreacja: basen, kino, kręgle, latarnia morska, park linowy, park wodny, sauna, spa, tramwaj wodny

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Proxin Investment Sp. z o.o.
Biuro Sprzedaży Nautic Park
ul. Meissnera 4/U3
60-408 Poznań

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Nautic Park opinie:

pokaż/schowaj
Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.