Czarna Perła

Harmony Group

Zapytaj o cenę >

Hel, ul. Wydmowa - mieszkania wakacyjne na sprzedaż

Liczba pokoi:
2 - 4 pok.
Powierzchnia:
44,89 - 79,23 m²
Dostępne piętra:
parter - 2 piętro
Termin oddania:
listopad 2024

Dostępne mieszkania w Czarna Perła

Lista ofert
Dane o inwestycji Czarna Perła

Dane o inwestycji Czarna Perła

pokaż/schowaj
Garaż
parking naziemny, parking podziemny
Teren
basen, miejsca parkingowe
Dostępna/całkowita liczba ofert
8 / 33
Data aktualizacji
2024-04-13

Opis inwestycji Czarna Perła
Opis inwestycji Czarna Perła
pokaż/schowaj

Mamy dla Was prawdziwą perłę na mapie Helu. Apartamentowiec „Czarna Perła” to klejnot wśród inwestycji deweloperskich oferowanych na polskim wybrzeżu.

Cudowna lokalizacja w Helu oraz nowoczesna – a jednocześnie nawiązująca do kaszubskich tradycji – architektura tego projektu, są tak wyjątkowe, jak widniejąca w nazwie apartamentowca „Czarna Perła”.

Lokalizacja na wydmach, w zaciszu lasu sosnowego, w kameralnej enklawie Helu, przy ulicy Wydmowej. Wysoki standard wykończenia części wspólnych, dbałość o jakość każdego detalu, zewnętrzny, kryty basen i bardzo nowoczesny, wysmakowany design projektu zachwycają doskonałością.

Ten nowoczesny obiekt, z przestronnymi apartamentami, w urokliwej i kameralnej części miasta, gdzie każdego dnia można cieszyć się bezpośrednim kontaktem z naturą, to nie tylko budynek – to klimat wyjątkowej okolicy i styl życia, jakiego doświadczyć można tylko w tak magicznym miejscu nad Bałtykiem, jakim jest Hel.

Nasza inwestycja jest już na ostatnim etapie budowy, tak więc będzie gotowa już w najbliższym sezonie. Zapraszamy do miejsca, gdzie luksus nabiera nowego znaczenia.

Lokalizacja i ekskluzywne wykończenie – zarówno samego obiektu, jak i lokali – sprawia, że Czarna Perła to idealne miejsce na odpoczynek, relaks a także inwestycję. Projekt w takiej lokalizacji będzie zyskiwał na wartości, a w apartamentach można odpoczywać lub je wynajmować, czerpiąc zyski.

Marzenia zaczynają się nad Bałtykiem. Czarna Perła z 33 apartamentami w stylu architektury kaszubskiej znajduje się w otulinie drzew, z dala od ulicznego zgiełku, dodatkowo w niewielkiej odległości od malowniczej plaży i stacji PKP.
Daj się ponieść luksusowym doznaniom nad Bałtykiem.

Unikalny klimat Helu, zachwycająca fauna i bliskość zatoki oraz otwartego morza daje olbrzymie możliwości wypoczynku i uprawiania sportów wodnych.

To właśnie tutaj powstaje Czarna Perła – inwestycja pełna perspektyw zarówno na relaks w otoczeniu sosnowych lasów, jak i na powiększanie portfela inwestycyjnego. Apartamenty Czarnej Perły wkomponowane są w wyjątkową, kaszubską architekturę, gdzie każdy detal wywołuje uczucie estetyki i harmonii.

To miejsce i projekt, gdzie nowoczesność spotyka się z tradycją.

Opis okolicy Czarna Perła
Opis okolicy Czarna Perła
pokaż/schowaj

Zaledwie kilka kroków dzielić będzie mieszkańców „Czarnej Perły” od morza i lasu.

Nieopodal znajduje się wiele atrakcji, między innymi fokarium i port żeglarski.

W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się także liczne usługi: restauracje, apteka i przychodnia, szpital, bankomat, market, poczta a bliskość dworca kolejowego i przystanku autobusowego zapewniają łatwą komunikację i dostęp do większych miast.
Inne inwestycje

Inne inwestycje oferenta

pokaż/schowaj

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
Harmony Group
Biuro Sprzedaży Czarna Perła
Pawilon Handlowy, ul. Knosały 3/5
10-015 Olsztyn

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Czarna Perła opinie:
Znakomita 5 / 5
pokaż/schowaj
pokaż/schowaj

Znakomita 5 / 5
Opinie: 1 ocena
Opinie nie są zweryfikowane
Lokalizacja: 5
Standard: 5
Komunikacja: 5
Cena: 5
Opinie nie są zweryfikowane
Anonimowy
Lokalizacja: 5
Standard: 5
Komunikacja: 5
Cena: 5

Piękne apartamenty, nazwa Perła idealnie trafiona

Dodaj ocenę