Apartament wakacyjny na sprzedaż 58,60 m², piętro 3, oferta nr SMVEPI299
nowość

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

539 000,00 zł

Kołobrzeg, Grochowska

Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
58,60 m²
Piętro:
3 piętro
Cena za m²:
9 197,95 zł/m²

Powierzchnie zewnętrzne
balkon (1.00 m²)
Powierzchnie dodatkowe
piwnica
Numer oferty
SMVEPI299
Mieszkanie bez wkładu własnego
Oferta spełnia kryteria programu
Data dodania
2026-05-15
Data aktualizacji
2026-05-15

pokaż/schowaj

Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe - możliwy zakup przez obcokrajowców !!!

Nie szukaj dalej, oferta tylko u nas!

Główne atuty nieruchomości:
- MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW
- ŚWIETNA LOKALIZACJA
- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA
- PRZYNALEŻNA PIWNICA 3 M2
- 4 POKOJE
- DOSTĘPNE OD ZARAZ

Nieruchomość złożona z:
- pokój dzienny z zamykaną, osobną kuchnią
- 3 pokoje
- przedpokój
- łazienka z wanną
- wc
- PIWNICA (ok. 3m.kw)

INFORMACJE DODATKOWE
Metraż: 58,60 m.kw
Typ ogrzewania: miejskie
Typ własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, oznacza że może być zakupiony przez obcokrajowców - bez dodatkowych formalności.
Czynsz:  750,00 (zaliczka na wodę, ogrzewanie, śmieci oraz fundusz remontowy)
Rok budowy: lata 80'

Idealne mieszkanie dla rodziny !!!

Oferuję na sprzedaż południowo-wschodnie mieszkanie o powierzchni 58,60 m2 przy ulicy Grochowskiej, znajdujące się na 4 piętrze z wielkiej płyty z lat '80.  

Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe. Składa się z przedpokoju, pokoju z zamykaną kuchnią - można ją otworzyć na pokój łącząc te dwie przestrzenie, do tego 3 pokoje, które idealnie się sprawdzą jako biuro, sypialnia, czy pokój dziecięcy. W mieszkaniu jest również łazienka z osobną toaletą. Do mieszkania jest przynależna piwnica. Mieszkanie jest dostępne od zaraz.