Apartament wakacyjny na sprzedaż 67,64 m², piętro 1, oferta nr BS5-MS-306975-43
nowość

Apartament wakacyjny z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

1 950 000,00 zł

Zakopane, Kasprusie

Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
67,64 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
28 829,10 zł/m²

Numer oferty
BS5-MS-306975-43
Data dodania
2026-05-13
Data aktualizacji
2026-05-13

pokaż/schowaj

*zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu należą do właściciela.

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie z dochodem z najmu - tuż przy Krupówkach!

Na sprzedaż komfortowe 4‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m² położone w samym sercu Zakopanego, w eleganckiej, murowanej willi z zadbanym otoczeniem. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających luksusowego apartamentu w górach, jak i dla inwestorów - mieszkanie generuje stały dochód z najmu krótkoterminowego !

Atuty nieruchomości:

Świeżo wykończone wnętrze o bardzo wysokim standardzie , z nowym wyposażeniem i meblami.

Bez czynszu!

Przestronny i dobrze doświetlony salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon.

Trzy komfortowe sypialnie .

Dwie łazienki z nowoczesnymi kabinami prysznicowymi.

W pełni wyposażona kuchnia (zmywarka, płyta grzewcza, piekarnik, lodówka z blokadą).

Dodatkowo - piwnica oraz miejsca parkingowe pod budynkiem .

Lokalizacja:

Krupówki - 800 m

Dworzec PKP Zakopane - 1,9 km

Gubałówka - 7,7 km

Lotnisko Poprad-Tatry - 71 km

Doskonała baza wypadowa dla narciarzy :