Apartament wakacyjny na sprzedaż 38,00 m², piętro 1, oferta nr TC797430

Apartament wakacyjny z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

810 000,00 zł

Zakopane, 3 Maja

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
38,00 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
21 315,79 zł/m²

Numer oferty
TC797430
Data dodania
2026-03-11
Data aktualizacji
2026-05-15

pokaż/schowaj

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m², położonego w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w Zakopanem. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka kroków od Krupówek, co zapewnia dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych, restauracji, sklepów oraz tras spacerowych.

Najważniejsze atuty:
  • Ścisłe centrum Zakopanego, około 50 m od Krupówek, zapewniające dostęp do atrakcji oraz infrastruktury.
  • Widok na Tatry, w tym na Giewont, podkreślający wyjątkowy charakter nieruchomości.
  • Balkon z górską panoramą stanowiący dodatkową przestrzeń do wypoczynku i relaksu.
  • Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zapewniające wygodę codziennego użytkowania.
  • Lokal położony na piętrze w budynku zapewniający komfort oraz prywatność mieszkańców.
  • Duży parking przy budynku zapewniający wygodę dla mieszkańców i gości.
  • Ogrzewanie z miejskiej geotermii zapewniające komfort oraz ekonomiczne rozwiązanie eksploatacyjne.
Mieszkanie składa się z:
- Salonu,
- Sypialni z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,
- Łazienki,
- Przedpokoju.

Budynek i lokalizacja:
Przed budynkiem znajduje się duży parking z wygodnym wjazdem bezpośrednio od głównej drogi, co stanowi istotne udogodnienie w centralnej części miasta i ułatwia codzienne użytkowanie. Dodatkowym atutem jest ogrzewanie z miejskiej geotermii, które jest rozwiązaniem ekologicznym, wygodnym oraz ekonomicznym w eksploatacji. Do mieszkania przynależy również piwnica, która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy sezonowych oraz sprzętu domowego. Mieszkanie znajduje się w samym sercu Zakopanego, przy al. 3 Maja 5, w odległości około 50 metrów od Krupówek, co zapewnia bezpośredni dostęp do najważniejszych atrakcji miasta. Dzięki temu wszystkie restauracje, sklepy oraz punkty usługowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, co znacząco podnosi komfort codziennego funkcjonowania. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów spacerowych oraz szlaków turystycznych, które umożliwiają aktywne spędzanie czasu i korzystanie z uroków górskiego otoczenia.