Apartament wakacyjny na sprzedaż 41,97 m², piętro 3, oferta nr DIUNEKołobrzeg

Apartament wakacyjny z oferty BalticPort Nieruchomości Nadmorskie

859 000,00 zł

Kołobrzeg, Antoniego Sułkowskiego

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
41,97 m²
Piętro:
3 piętro
Cena za m²:
20 467,00 zł/m²

Data dodania
2026-04-09
Data aktualizacji
2026-04-17

pokaż/schowaj

DIUNE HOTEL 5* | PRYWATNY APARTAMENT | KOŁOBRZEG

Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament położony w prestiżowym kompleksie Diune Hotel & Resort, tuż przy samej plaży.

NIERUCHOMOŚĆ
Apartament o powierzchni 41,97 m², usytuowany na 3 piętrze, z ekspozycją wschodnią. W skład wchodzi:
• przestronny salon z aneksem
• sypialnia
• łazienka
• balkon z wyjściem z obu pomieszczeń

LOKALIZACJA
Apartament położony jest w pięciogwiazdkowym obiekcie, bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie, zaledwie 20 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. Otoczony zielenią oraz trasami spacerowo-rowerowymi, w tym międzynarodowym szlakiem EuroVelo, zapewnia idealne warunki do aktywnego wypoczynku. Nieruchomość znajduje się w uzdrowiskowej części Kołobrzeg, cenionej za spokój, czyste powietrze i wyjątkowy nadmorski klimat - idealny na relaks oraz długie spacery brzegiem morza.

O OBIEKCIE
Do dyspozycji właścicieli i gości bogata infrastruktura hotelowa:
• strefa Aurum Spa & Wellness (basen, jacuzzi, sauny, hammam, zaabiegi)
• siłownia
• dwie restauracje i kawiarnia
• Kids Club dla dzieci

Doskonała propozycja dla osób poszukujących apartamentu nad morzem w wysokim standardzie z dostępem do licznych udogodnień jak i jako inwestycja pod wynajem.