Apartament wakacyjny na sprzedaż 56,00 m², parter

Oferta bezpośrednia

574 000,00 zł

Ustroń, Brzozowa

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
56,00 m²
Piętro:
parter
Cena za m²:
10 250,00 zł/m²

Data dodania
2026-04-27
Data aktualizacji
2026-04-27

pokaż/schowaj

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, kameralnej dzielnicy Ustronia – Poniwiec.

Parametry nieruchomości: Powierzchnia użytkowa wynosi 56,24 m², w skład których wchodzą dwa ustawne pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka. W cenie sprzedaży uwzględniono przynależną komórkę lokatorską o powierzchni ok. 5 m².

Stan techniczny i wyposażenie: Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do natychmiastowego zamieszkania – nie wymaga żadnych nakładów remontowych. Sprzedaż następuje wraz z kompletnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Budynek i infrastruktura: Budynek pochodzi z 2011 roku i usytuowany jest na ogrodzonym osiedlu z prywatnym parkingiem. Miesięczna opłata do wspólnoty mieszkaniowej wynosi 350 zł i obejmuje zużycie wody oraz odprowadzenie ścieków.

Lokalizacja i komunikacja: W odległości zaledwie 300 m od budynku znajduje się stacja kolejowa PKP Ustroń Brzegi, zapewniająca wygodny dostęp do komunikacji regionalnej.

Potencjał inwestycyjny: Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak i dla inwestorów – mieszkanie świetnie nadaje się pod wynajem krótko- lub długoterminowy.