Apartament wakacyjny na sprzedaż 50,25 m², piętro 7, oferta nr 24756

Apartament wakacyjny z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

750 000,00 zł

Kołobrzeg

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
50,25 m²
Piętro:
7 piętro
Cena za m²:
14 925,37 zł/m²

Numer oferty
24756
Data dodania
2025-10-16
Data aktualizacji
2026-01-23

pokaż/schowaj

Szukasz czegoś wyjątkowego nad morzem? Mamy dla Ciebie dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnich piętrach apartamentowca Rezydencja Portowa,
zaledwie 5 minut spacerem od plaży, mola, parku zdrojowego i starówki. Do morza tylko 500 m. Wszędzie blisko :)
Ogólne informacje:

pow. mieszkania - 50,25 m
liczba pokoi - 2
liczba balkonów - 2
piętro - 7
rok budowy - 2005
brak piwnicy
brak miejsca postojowego

Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem.
Wnętrze urządzone w ciepłych, beżowych tonach, bardzo przytulne i funkcjonalne.
Układ pomieszczeń:
Poziom dolny:
Pokój dzienny z wyjściem na słoneczny balkon idealny na poranną kawę.
Aneks kuchenny z pełnym AGD
Łazienka z prysznicem i pralką.
Poziom górny:
Sypialnia z łóżkiem małżeńskim, rozkładaną sofą i szafą na wymiar.
Drugi balkon z dużymi oknami i z pięknym widokiem na miasto i korony drzew przy dobrej pogodzie widać morze!

Co oferuje budynek?
Bezpieczeństwo i komfort mieszkania.
Na miejscu recepcja z portierem i całodobowy monitoring.
Dwie windy (również dla osób z niepełnosprawnościami).
W budynku na parterze - kawiarnia, sauna, fitness, masaże, fryzjer i kosmetyczka
Własne ogrzewanie gazowe dla budynku.