Apartament wakacyjny na sprzedaż 28,52 m², piętro 1, oferta nr SMTUGE735

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

415 000,00 zł

Kołobrzeg, Lwowska

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
28,52 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
14 551,19 zł/m²

Powierzchnie zewnętrzne
balkon (3.45 m²)
Numer oferty
SMTUGE735
Data dodania
2026-02-11
Data aktualizacji
2026-05-12

pokaż/schowaj

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 28,52 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie apartamentów Green Port, położony w sercu zielonej, spokojnej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, 750 metrów od morza, przy samym Parku Nadmorskim.

Apartament posiada słoneczny balkon o powierzchni 3,45 m2 z wystawą południową. Charakteryzuje się  nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzem i wykończony jest w stylu loftowym, z dbałością o każdy detal. Beton, drewno, metal.
Ten komfortowy apartament sprzedawany jest ze wszystkimi meblami i pełnym wyposażeniem (w tym ze zmywarką, płytą indukcyjną, lodówką, telewizorem, okapem, ekspresem do kawy, pościelą, a nawet wyposażeniem kuchni).
Jest gotowy do wynajmu lub do zamieszkania od zaraz. Apartament jest przygotowany do wynajmu dla 4 osób. 

Apartamentowiec Green Port oddalony jest od morza i pięknej piaszczystej plaży zaledwie 10 minut spacerem, a od centrum Kołobrzegu 5 minut samochodem.

W obiekcie znajduje się m.in. restauracja, bawialnia dla dzieci, sauna, basen, brodzik z podgrzewaną wodą dla dzieci, 2 jacuzzi i dobrze wyposażona siłownia, z których można korzystać bezpłatnie, bez limitu.