Apartament wakacyjny na sprzedaż 40,50 m², piętro 1, oferta nr SMKIDA614

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

611 000,00 zł

Karpacz, Matejki

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
40,50 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
15 086,42 zł/m²

Powierzchnie zewnętrzne
balkon (3.00 m²)
Numer oferty
SMKIDA614
Data dodania
2024-07-15
Data aktualizacji
2026-03-26

Ta oferta jest dla Ciebie!

Na sprzedaż elegancki, nowoczesny, w pełni wyposażony,  niewymagający wkładu własnego dwupokojowy apartament inwestycyjny. Nieruchomość ta mieści się na pierwszym piętrze apartamentowca zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy.

Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka  tworzą wygodną przestrzeń do relaksu i miłego spędzania czasu.

W budynku jest winda, do nieruchomosci należy też miejsce postojowe na parkingu podziemnym i komórka lokatorska.

Cicha i spokojna okolica,  bliski dostęp do atrakcji turystycznych oraz gór sprawiają, że apartament jest idealną inwestycją pod wynajem krótkoterminowy.  

Zapraszam do kontaktu telefonicznego i prezentację:)

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.