Apartament wakacyjny na sprzedaż 48,31 m², piętro 3, oferta nr 24764

Apartament wakacyjny z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

799 000,00 zł

Kołobrzeg, Muszelkowa

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
48,31 m²
Piętro:
3 piętro
Cena za m²:
16 539,02 zł/m²

Numer oferty
24764
Data dodania
2025-10-29
Data aktualizacji
2026-01-24

pokaż/schowaj

Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, Kołobrzeg
Cena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnychKsięga wieczysta: tak, bez obciążeń
Lokalizacja
Prestiżowe osiedle Polanki Park położone jest w zachodniej, spokojnej części Kołobrzegu zaledwie 500 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży i w bezpośrednim sąsiedztwie parku nadmorskiego. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie bliskość morza, natury i udogodnień kurortu.Dookoła znajdują się liczne ścieżki spacerowe i rowerowe (m.in. trasa R10 Via Baltica), a jednocześnie miejsce pozostaje ciche i kameralne.Do centrum Kołobrzegu ok. 3 km.
Apartament
Nowoczesny, elegancki i w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,31 m znajduje się na 3. piętrze budynku z 2018 roku.
Układ pomieszczeń:
- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na południowy, duży taras,
- sypialnia z podwójnym łóżkiem i wyjściem na taras,
- łazienka z WC i prysznicem,
- przedpokój z pojemną szafą w zabudowie.
Do apartamentu przynależy taras o powierzchni ok. 6 m wyposażony w meble ogrodowe.Lokal wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o detale. Kuchnia w pełni wyposażona (lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, mikrofalówka z funkcją piekarnika, ekspres do kawy Nespresso).