Apartament wakacyjny na sprzedaż 50,10 m², piętro 1, oferta nr KMO-MS-2294

Apartament wakacyjny z oferty Morek Nieruchomości

599 000,00 zł

Kołobrzeg, Muszelkowa

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
50,10 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
11 956,09 zł/m²
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Łazienka
łazienka z wanną lub prysznicem, osobne wc
Standard wykończenia
bardzo dobry
Powierzchnie zewnętrzne
balkon (3.00 m²)
Numer oferty
KMO-MS-2294
Data dodania
2025-11-04
Data aktualizacji
2025-11-04

pokaż/schowaj

Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie.
Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju oraz dużej garderoby.
Apartament sprzedawany z umeblowaniem i wyposażeniem widocznym na zdjęciach.
Zamknięte osiedle z ochroną całodobową w Grzybowie.
Plac zabaw dla dzieci i kort tenisowy, oraz boisko do koszykówki na terenie osiedla, blisko do pięknej piaszczystej plaży ok. 500m.
Zapraszamy na prezentację.
--------------------------

Klienci korzystający z naszych usług otzrymują RABAT -10% na zakupy w LEROY MERLIN. Jeżeli zainteresowała cie Nasza oferta, szukasz czegoś podobnego lub całkiem innego - ZADZWOŃ ! Możliwe, że masz coś takiego lub ciekawszego również na sprzedaż - ZADZWOŃ ! Oferujemy również nadzór przy transakcji dla klientów kupujących bezpośrednio. Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany zespół agentów, oraz różnorodną bazę ofert. Przeprowadzimy rzetelnie każdą transakcje, zaoszczędzimy Ci wiele czasu, stresu i niepotrzebnych zmartwień. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.