Apartament wakacyjny na sprzedaż 47,86 m², piętro 3, oferta nr M.31

Apartament wakacyjny z oferty BalticPort Nieruchomości Nadmorskie

775 000,00 zł

Sarbinowo, Nadmorska

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,86 m²
Piętro:
3 piętro
Cena za m²:
16 193,06 zł/m²

Numer oferty
M.31
Data dodania
2026-03-12
Data aktualizacji
2026-03-12

pokaż/schowaj

ATRIUM SPA SARBINOWO | NAROŻNY SŁONECZNY APARTAMENT 

Wypoczynek nad morzem przez cały rok!

Twój apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie - zaledwie 50 m od plaży.

Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania lub natychmiastowego wynajmu - dokładnie tak, jak na prezentowanych zdjęciach. Dzięki narożnemu położeniu oraz południowo-zachodniej ekspozycji wnętrze przez większość dnia wypełnia naturalne światło.

Na powierzchni niespełna 48 m² znajduje się:
przestronny salon z aneksem kuchennym,
przytulna sypialnia,
łazienka,
oraz ustawny balkon, z którego rozciąga się widok na południową część Sarbinowa.

Sarbinowo to urokliwa nadmorska miejscowość położona 4 km od Mielna i 10 km od Koszalina. Słynie z szerokiej, piaszczystej plaży i nowej promenady nadmorskiej, którą można dojść aż do Gąsek z malowniczą latarnią morską.

Atuty nieruchomości:
bezpłatne miejsce postojowe na terenie osiedla,
możliwość bezobsługowego wynajmu przez sprawdzonego operatora,
dostęp do strefy SPA & wellness (sauny, jacuzzi, zabiegi),
restauracja, kawiarnia, sala zabaw i zielony dziedziniec,
taras widokowy na dachu z panoramą morza.

ATRIUM SPA to miejsce stworzone do odpoczynku - położone tuż przy plaży i promenadzie, łączące komfort apartamentu z udogodnieniami hotelowego standardu. Idealne dla osób, które chcą mieć własny azyl nad morzem lub apartament na wynajem.