Apartament wakacyjny na sprzedaż 60,00 m², piętro 1
nowość

Oferta bezpośrednia

770 000,00 zł

Nowy Targ, os. Polana Szaflarska

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
60,00 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
12 833,33 zł/m²
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Data dodania
2026-05-12
Data aktualizacji
2026-05-12

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 1. piętrze stylowego budynku z 2010 roku, na prestiżowym nowotarskim osiedlu Polana Szaflarska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, wysoką jakość wykończenia oraz spójną, elegancką aranżację wnętrz.

Mieszkanie składa się z:

przestronnego salonu z aneksem kuchennym,
sypialni,
dodatkowego pokoju mogącego pełnić funkcję drugiej sypialni, pokoju dziecka lub gabinetu,
łazienki,
pomieszczenia gospodarczego,
dużego balkonu.

Salon wychodzi na stronę południowo-wschodnią i dysponuje wyjściem na balkon, a z jego okien rozciąga się piękny widok na Tatry. Sypialnie mają ekspozycję północną, co zapewnia komfort i przyjemny chłód w cieplejsze dni.

Wnętrze zostało urządzone z dużą dbałością o detale – całość utrzymana jest w eleganckim, ponadczasowym stylu i spójnej kolorystyce. W mieszkaniu zastosowano wysokiej jakości materiały wykończeniowe: w korytarzu i kuchni znajdują się płytki, natomiast w pozostałych pomieszczeniach podłoga została wyłożona deską z drewna naturalnego. Ściany wykończono farbami oraz tynkami szlachetnymi.

Kuchnia została wykonana na wymiar przez stolarza i jest w pełni wyposażona – znajduje się w niej zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna oraz duża lodówka side by side. W łazience stylowa kabina prysznicowa i starannie dobrane wykończenia podkreślają elegancki charakter wnętrza.