Apartament wakacyjny na sprzedaż 68,33 m², piętro 1, oferta nr SMMICO385

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

966 000,00 zł

Polanica-Zdrój, Owcza

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
68,33 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
14 137,27 zł/m²

Powierzchnie zewnętrzne
balkon (6.00 m²)
Wirtualny spacer
zobacz >
Numer oferty
SMMICO385
Data dodania
2025-06-26
Data aktualizacji
2026-05-12

pokaż/schowaj

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, z niesamowitym widokiem na panoramę Polanicy. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, na pierwszym piętrze, co gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich udogodnień. 

Dodatkowym atutem jest monitorowany teren oraz zamykany parking z przypisanym miejscem postojowym, co zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom. Ta wyjątkowa nieruchomość mieści się również w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co stanowi idealne połączenie miejskiego stylu życia z bliskością natury.

Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z wydzieloną częścią na jadalnię, kuchni z wyjściem na balkon, sypialni, łazienki oraz garderoby.
Zostało wykończone z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, co podkreśla jego ekskluzywny charakter. W pokojach na podłodze położona została deska barlinecka. Kuchnia wyposażona jest w najlepszej klasy sprzęty Boscha.

Mieszkanie jest bardzo ciepłe i ekonomiczne w utrzymaniu. Indywidualne ogrzewanie z własnym piecem gazowym sprawia, że płacisz za faktyczne zużycie i tylko w sezonie grzewczym. Dzięki nowym, 3-szybowym oknom oraz grubym na 70 cm murom, świadectwo charakterystyki energetycznej ma znakomite parametry.