Apartament wakacyjny na sprzedaż 47,00 m², piętro 1, oferta nr 1162-MS-Dzj9ONuoY8
nowość

Apartament wakacyjny z oferty SUNRISE Nieruchomości

599 000,00 zł

Kołobrzeg, Podporucznika Edmunda Łopuskiego

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,00 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
12 744,68 zł/m²

Numer oferty
1162-MS-Dzj9ONuoY8
Data dodania
2026-05-15
Data aktualizacji
2026-05-15

pokaż/schowaj

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie porządku, światła i spokoju. Przy ul. Łopuskiego w Kołobrzegu powstała przestrzeń zaprojektowana nowocześnie, ale bez chłodu -z jasną zabudową, naturalnym drewnem i układem, który po prostu dobrze działa na co dzień. Co ważne, parterowa lokalizacja daje również możliwość przekształcenia nieruchomości na lokal usługowy lub kameralne biuro.

Nowoczesne wnętrze w centrum miasta i funkcja, która może zmieniać się razem z Twoimi potrzebami. To propozycja zarówno dla osób szukających wygodnego mieszkania, jak i inwestorów myślących o działalności w dobrej lokalizacji.

NAJWAŻNIEJSZE FAKTY

Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 7/3
47 m²
parter
możliwość adaptacji na lokal usługowy
rok budowy: 1970
nowoczesne wykończenie po remoncie
pełna własność

STYL I ATMOSFERA

Wnętrze jest jasne, uporządkowane i bardzo spójne wizualnie. Dominują ciepłe odcienie drewna, zabudowy wykonane pod wymiar oraz duże przeszklenia wpuszczające naturalne światło. Kuchnia z wyspą tworzy centralny punkt mieszkania - miejsce codziennych rozmów, porannej kawy i spokojnych wieczorów. W salonie uwagę przyciąga otwarta przestrzeń i harmonijne połączenie strefy wypoczynkowej z jadalnią. Sypialnia daje poczucie prywatności i wyciszenia dzięki stonowanym kolorom. Całość została urządzona praktycznie, ale z wyczuciem estetyki.