Apartament wakacyjny na sprzedaż 27,57 m², parter, oferta nr AG285372

Apartament wakacyjny z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

550 000,00 zł

Karwia, Relaksowa

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
27,57 m²
Piętro:
parter
Cena za m²:
19 949,22 zł/m²

Numer oferty
AG285372
Data dodania
2026-03-23
Data aktualizacji
2026-03-23

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 28,50 m2 nad morzem!

Doskonała lokalizacja: Apartament  usytuowany jest  blisko pięknej, szerokiej plaży w miejscowości Karwia. Dookoła  spokojna i malownicza okolica, otoczona zielenią, co stanowi doskonałe miejsce do odpoczynku wakacyjnego.

Standard wykończenia: Apartament  został wykończony i przygotowany do użytkowania, wystarczy wstawić meble.

Funkcjonalny układ pomieszczeń: Apartament  składa się z  pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz niewielkiej sypialni. Każde pomieszczenie zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort mieszkania. Duże okna w pokoju dziennym stanowią jednocześnie wejście do lokalu.

Zestawienie pomieszczeń:
  • Pokój z aneksem ok.16,60m2
  • Sypialnia ok.7,76m2
  • Łazienka ok. 3,21m2
  • Ogródek ok.11m2
  • Taras ok. 8,25m2

Ekspozycja: Salon usytuowany jest na południową stronę, co zapewnia nasłonecznienie przez większość dnia.

Dodatkowe udogodnienia: Do lokalu należy niewielki ogródek z częścią  wyłożoną kostką brukową oraz naziemnie miejsce postojowe w cenie. Teren ogrodzony z brama na pilota.
Ogrzewanie  /klimatyzator.
Panele fotowoltaiczne /niskie koszty ogrzewania i utrzymania.

Budynek  Nowoczesna, kameralna zabudowa z 2025r. Budynek zapewnia wysoki standard wykończenia oraz bezpieczeństwo dla mieszkańców. Zadbane części wspólne, osiedle z dużą ilością zieleni oraz placami zabaw tworzą przyjazną atmosferę i sprzyjają integracji między sąsiadami.