Apartament wakacyjny na sprzedaż 46,82 m², piętro 2, oferta nr SMDOMO964
nowość

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

765 000,00 zł

Kołobrzeg, Śląska

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
46,82 m²
Piętro:
2 piętro
Cena za m²:
16 339,17 zł/m²

Powierzchnie zewnętrzne
balkon (7.00 m²)
Numer oferty
SMDOMO964
Data dodania
2026-05-20
Data aktualizacji
2026-05-22

pokaż/schowaj

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji Mazowiecka Park w Kołobrzegu

Główne atuty nieruchomości:

* świetna lokalizacja w spokojnej części Kołobrzegu
* nowoczesne osiedle Mazowiecka Park
* mieszkanie gotowe do własnej aranżacji
* duże okna zapewniające świetne doświetlenie wnętrz
* prywatne miejsce parkingowe w cenie
* idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję lub wynajem

Informacje:

* powierzchnia: 46,8 m²
* lokalizacja: Kołobrzeg, Mazowiecka Park
* miejsce parkingowe: tak
* stan mieszkania: nowe / do wykończenia lub własnej aranżacji
* forma własności: pełna własność

Komfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji!

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym kompleksie Mazowiecka Park w Kołobrzegu inwestycji cenionej za spokojną okolicę, funkcjonalne układy mieszkań oraz bliskość terenów zielonych i infrastruktury miejskiej.

Lokal o powierzchni 46,8 m² został zaprojektowany w bardzo praktyczny sposób. Jasny salon z aneksem kuchennym tworzy przestrzeń idealną do codziennego życia oraz spotkań z rodziną i znajomymi. Duże przeszklenia zapewniają świetne doświetlenie wnętrza przez cały dzień, a balkon stanowi dodatkową przestrzeń do relaksu.