Apartament wakacyjny na sprzedaż 47,11 m², piętro 4, oferta nr 75-MS-Dzj9ONuoY8

Apartament wakacyjny z oferty SUNRISE Nieruchomości

782 261,55 zł

Kołobrzeg, Solna

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,11 m²
Piętro:
4 piętro
Cena za m²:
16 605,00 zł/m²

Numer oferty
75-MS-Dzj9ONuoY8
Data dodania
2025-09-19
Data aktualizacji
2026-05-05

pokaż/schowaj

Lokal, który nie konkuruje ceną. Konkuruje adresem.
Odbiory - kwiecień 2026!

Czyli: wchodzisz w gotowy rynek 2026, nie w obietnicę.

Kupujący dziś nie szukają „apartamentu nad morzem”.
Szukają bezpiecznego wyboru, bo wiedzą, że:
lokali będzie dużo
dobrych lokalizacji — bardzo mało
przeciętne projekty szybko tracą przewagę

Wild Pearl powstał dokładnie jako odpowiedź na ten moment rynku.
Dlaczego ta lokalizacja się broni
To nie jest „blisko morza” w folderowym znaczeniu.
To realne centrum ruchu, popytu i życia miasta:
Marina Solna – 500 m
port, restauracje, nabrzeże
plaża w zasięgu przyjemnego spaceru
starówka i galeria handlowa kilka minut

Tu popyt jest całoroczny, nie tylko sezonowy.

Konkretny lokal — konkretna funkcja
2-pokojowy lokal użytkowy 4.6 | IV piętro
• 47,11 m²
• balkon 12,46 m², ekspozycja północ–zachód
• idealny pod: najem, second home lub bezpieczne ulokowanie kapitału

To metraż i układ, który:
łatwo wynająć
łatwo sprzedać
nie zamraża kapitału

Standard, który chroni wartość. W 2026 roku luksus to nie „ładnie wykończone”.
Luksus to niski koszt utrzymania + trwałość + technologia.