Apartament wakacyjny na sprzedaż 52,85 m², piętro 2, oferta nr SMMUBY884

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

785 000,00 zł

Szklarska Poręba

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
52,85 m²
Piętro:
2 piętro
Cena za m²:
14 853,36 zł/m²

Powierzchnie zewnętrzne
balkon (13.00 m²)
Numer oferty
SMMUBY884
Data dodania
2026-02-02
Data aktualizacji
2026-03-26

pokaż/schowaj

**Apartament inwestycyjny w Szklarskiej Porębie**  
**Cena: 785 000 zł 53 m² Balkon 13 m² 2 pokoje VAT 8% - lokal mieszkalny**

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni **53 m²**, położony na **2. piętrze** nowoczesnego apartamentowca w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szklarskiej Poręby. Idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy lub komfortowe miejsce do wypoczynku w górach. Apartament wraz z bazą klientów i rezerwacjami co gwarantuje natychmiastowy zwrot inwestycji.

**Układ i wyposażenie**
- **Przestronny salon z aneksem kuchennym** i wyjściem na taras  
- **Sypialnia** z osobnym wyjściem na taras pełna prywatność i wygoda  
- **Nowoczesna łazienka** z prysznicem i bidetem  
- **Duży taras 13 m²** z widokiem na las i ścieżki leśne idealny na poranną kawę lub wieczorny relaks  

**Najważniejsze atuty**
- Widok na las i otoczenie natury cisza, spokój i pełna prywatność  
- Apartament w doskonałym stanie technicznym, zadbany i gotowy do użytkowania  
- Bardzo wysoka popularność w wynajmie krótkoterminowym świetna rentowność przez cały rok  
- Lokalizacja blisko szlaków turystycznych, tras spacerowych i atrakcji Szklarskiej Poręby