Apartament wakacyjny na sprzedaż 35,85 m², piętro 4, oferta nr 1087-MS-Dzj9ONuoY8

Apartament wakacyjny z oferty SUNRISE Nieruchomości

320 000,00 zł

Kołobrzeg, Unii Lubelskiej

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
35,85 m²
Piętro:
4 piętro
Cena za m²:
8 926,08 zł/m²

Numer oferty
1087-MS-Dzj9ONuoY8
Mieszkanie bez wkładu własnego
Oferta spełnia kryteria programu
Data dodania
2026-02-11
Data aktualizacji
2026-05-05

pokaż/schowaj

2 pokoje | 35,85 m² | 4 piętro bez windy | Do odświeżenia
Własnościowe | Ogrzewanie miejskie
Są mieszkania „gotowe”.
I są takie, które pozwalają Ci zrobić dokładnie to, co chcesz.
To drugie daje Ci przewagę.
Do remontu = do własnej aranżacji
35,85 m² z układem, który daje realne możliwości:
salon
oddzielna sypialnia
osobna kuchnia
łazienka
Nie płacisz za cudzy gust.
Nie przepłacasz za „świeży remont”, który za 3 lata i tak będziesz zmieniać.
Kupujesz bazę.
Robisz standard pod siebie lub pod wynajem.
Podnosisz wartość nieruchomości.
To klasyczny model inwestycyjny: kup dobrze → wyremontuj → zyskaj na wartości.
Lokalizacja – Kołobrzeg- centrum
Ulica Unii Lubelskiej to część miasta z pełną infrastrukturą – sklepy, komunikacja, punkty usługowe.
Kołobrzeg to rynek, który ma stały popyt – zarówno na wynajem, jak i sprzedaż.
Mały metraż + dwa pokoje = bardzo dobra rotacja najemców.
4 piętro – więcej światła, więcej prywatności
Wyższa kondygnacja to:
mniej hałasu z ulicy
lepsze doświetlenie
większe poczucie przestrzeni