Apartament wakacyjny na sprzedaż 40,07 m², parter, oferta nr SMJISA424

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

620 000,00 zł

Szklarska Poręba, Waryńskiego

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
40,07 m²
Piętro:
parter
Cena za m²:
15 472,92 zł/m²

ogródek
taras (6.39 m²)
Numer oferty
SMJISA424
Data dodania
2026-02-25
Data aktualizacji
2026-03-31

pokaż/schowaj

Szklarska Poręba 2 pokoje 40 m² ogródek parking

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 40 m² położone na parterze w spokojnej części miasta Szklarska Poręba.

Układ:
salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras
sypialnia
łazienka
przedpokój

Dodatkowo:
prywatny ogródek z tarasem
komórka lokatorska
naziemne miejsce parkingowe

Idealne jako mieszkanie wakacyjne, całoroczne lub inwestycja pod wynajem. Spokojna okolica, blisko terenów zielonych i szlaków turystycznych.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Instalacje elektryczne: aparat domofonu

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj