Apartament wakacyjny na sprzedaż 48,50 m², piętro 10, oferta nr 1039-MS-Dzj9ONuoY8

Apartament wakacyjny z oferty SUNRISE Nieruchomości

530 000,00 zł

Kołobrzeg, Wąska

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
48,50 m²
Piętro:
10 piętro
Cena za m²:
10 927,84 zł/m²

Numer oferty
1039-MS-Dzj9ONuoY8
Data dodania
2025-10-24
Data aktualizacji
2026-05-05

pokaż/schowaj

48,5 m² w samym sercu Kołobrzeg
Ul. Wąska 20 | Widok na miasto | Potencjał inwestycyjny
To mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie:
gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się obroni – dziś, za 5 i za 10 lat?
Ulica Wąska 20 to ścisłe centrum miasta. Miejsce, w którym nie potrzebujesz samochodu, bo wszystko, co ważne, masz w zasięgu spaceru:
ok. 15 minut pieszo do morza i portu
250 m do Ratusza
250 m do ul. Dubois
restauracje, kawiarnie, park, stare miasto – codzienne życie miasta dosłownie pod drzwiami
Mieszkanie o powierzchni 48,5 m² położone jest w budynku z windą, co w tej lokalizacji i metrażu ma realne znaczenie – zarówno dla komfortu, jak i dla wartości najmu.
Przestrzeń, którą możesz zaprojektować po swojemu
Układ mieszkania jest funkcjonalny i logiczny, bez stratnych metrów:
przestronny salon z dużym oknem i otwartym widokiem na panoramę miasta – światło, przestrzeń i perspektywa, która nie znika za sąsiednim blokiem
oddzielna sypialnia – pełnowymiarowa, a nie „kąt do spania”
zamknięta kuchnia, idealna do nowoczesnej aranżacji
łazienka
osobne WC – rzadko spotykany i bardzo praktyczny atut w tym metrażu