Apartament wakacyjny na sprzedaż 45,56 m², piętro 6, oferta nr OPC605

Apartament wakacyjny z oferty BalticPort Nieruchomości Nadmorskie

1 050 000,00 zł

Kołobrzeg, Wschodnia

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
45,56 m²
Piętro:
6 piętro
Cena za m²:
23 046,53 zł/m²

Numer oferty
OPC605
Data dodania
2026-02-20
Data aktualizacji
2026-02-23

pokaż/schowaj

Wyjątkowy apartament z tarasem dachowym w inwestycji Olympic Park w Kołobrzegu
200 metrów od morza

Dwupokojowy apartament, idealny pod inwestycję 
Lokal położony na szóstym - najwyższym piętrze, od strony południowo-zachodniej.
Największym atutem apartamentu jest słoneczny taras dachowy o powierzchni  40 m2 
Dzięki południowo-zachodniej lokalizacji i wysokim oknom lokal jest bardzo słoneczny, ciepły i jasny. Z aparatmentu i tarasu rozciąga się piękny widok na Las Kołobrzeski. 

Powierzchnia: 45,56 m2, na którą składają się:
- pokój dzienny z aneksem kuchennym
- sypialnia
- łazienka
Dodatkowo, poza tarasem dachowym, lokal ma także południowy balkon o pow. 8 m2 

Całkowicie umeblowany i wyposażony (wyposażenie w cenie). Aneks kuchenny zawiera: zmywarkę, lodówkę, płytę grzewczą z okapem, kuchenkę mikrofalową, wyposażenie obejmuje także pralkę i dwa telewizory. 
Aneks kuchenny z dużym oknem wychodzącym na taras dachowy 

Olympic Park to apartamenty położone 200 metrów od plaży w Kołobrzegu, blisko Promenady Nadmorskiej, tras rowerowych, Parku Nadmorskiego i Ekoparku objętego programem Natura 2000. Budynek położony jest wśród drzew, z ogrodzonym terenem zielonym. Oferuje siłownię, sale zabaw dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw i ogólnodostępne miejsca postojowe. Budynek i teren osiedla są monitorowane, z całodobową ochroną. W budynku znajdują się 3 windy, jest dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.