Apartament wakacyjny na sprzedaż 43,15 m², parter, oferta nr WIL107172
nowość

Apartament wakacyjny z oferty Wilsons Nieruchomości

1 200 000,00 zł

Hel, Wydmowa

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
43,15 m²
Piętro:
parter
Cena za m²:
27 809,97 zł/m²

Numer oferty
WIL107172
Data dodania
2026-05-14
Data aktualizacji
2026-05-14

pokaż/schowaj

Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany w Helu.

Apartament o powierzchni użytkowej 43,15 m2,
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju.
Do lokalu przylega balkon o powierzchni 12 m2.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe zewnętrzne. 

Apartamentowiec wybudowany z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnych technologii.
Do dyspozycji mieszkańców pozostaje kryty, zewnętrzny basen.
Części wspólne budynku realizowane są w bardzo wysokim standardzie. Apartamentowiec wyposażony jest m.in. w pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe i płaszczyznowe.

To malownicze miejsce, w sąsiedztwie unikatowego Rezerwatu Przyrody Helskie Wydmy. Na terenie rezerwatu występuje unikatowy w Polsce naturalny krajobraz wydmowy, a obecność rzadkich i zagrożonych gatunków roślin i grzybów chronionych nadają mu wybitne walory przyrodnicze.

Lokalizacja Inwestycji w ścisłym centrum Helu na cyplu Mierzei Helskiej. Do morza jest zaledwie 600 m. W pobliżu bulwar nadmorski, latarnia morska, muzea, fokarium.

Oferta to świetna opcja dla osób chcących zainwestować środki w nieruchomość. Ponadto umożliwia generowanie dużych zysków poprzez najem krótkoterminowy.