Apartament wakacyjny na sprzedaż 40,00 m², piętro 1, oferta nr 1107-MS-Dzj9ONuoY8

Apartament wakacyjny z oferty SUNRISE Nieruchomości

535 000,00 zł

Grzybowo, Zielona

Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
40,00 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
13 375,00 zł/m²

Numer oferty
1107-MS-Dzj9ONuoY8
Data dodania
2026-03-12
Data aktualizacji
2026-05-18

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Są miejsca, które kupuje się sercem.
I są takie, które dodatkowo pracują na Ciebie.
Ten 40-metrowy lokal w obiekcie Hexagon w Grzybowie to idealna przestrzeń na wakacyjny drugi dom nad morzem albo gotową inwestycję pod wynajem sezonowy — zaledwie kilka minut spacerem od plaży i kilka kilometrów od Kołobrzegu.

Przestrzeń, która daje swobodę
• 40 m² komfortowej powierzchni
• 2 niezależne pokoje
• 2 balkony – więcej światła, więcej prywatności, więcej oddechu
• 1 piętro – wygodny dostęp
Układ pozwala na funkcjonalne strefowanie: część dzienna + sypialnia, przestrzeń dla rodziny lub gości.
To metraż, który nie generuje wysokich kosztów, a daje pełną wygodę użytkowania.
Niezależność i kontrola kosztów
• Ogrzewanie własne
• Nowy piec gazowy
• Czynsz 950 zł
Masz pełną kontrolę nad temperaturą i wydatkami — zimowy przyjazd nad morze? Żaden problem.
To nie jest sezonowa przestrzeń. To całoroczna swoboda.
Spokój, przestrzeń i bezpieczeństwo
• Obiekt zamknięty
• Domofon
• Duża przestrzeń wokół budynku
• Cicha, kameralna okolica
Grzybowo to alternatywa dla zatłoczonych kurortów.
Tu słychać morze, a nie ruch uliczny.
Bliskość Kołobrzegu daje dostęp do infrastruktury, restauracji i atrakcji, ale wracasz do miejsca, gdzie naprawdę odpoczywasz.