Apartament wakacyjny na sprzedaż 28,85 m², piętro 3, oferta nr GH383099

Apartament wakacyjny z oferty Greathouse

816 000,00 zł

Ustroń, 3 Maja

Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
28,85 m²
Piętro:
3 piętro
Cena za m²:
28 284,23 zł/m²

Numer oferty
GH383099
Data dodania
2026-02-27
Data aktualizacji
2026-03-16

Opis oferty
Opis oferty
pokaż/schowaj

Na sprzedaż prestiżowy apartament o powierzchni 28,85 m², położony na III piętrze nowo powstającego kompleksu Czantoria Resort w Ustroniu Polanie — tuż przy trasach narciarskich i kolejce linowej na Czantorię.

To świetna opcja zarówno na własne miejsce w górach, jak i pod najem krótkoterminowy w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Beskidów.

Układ lokalu

- przestrzeń dzienna z aneksem kuchennym
- wydzielona strefa sypialniana
- łazienka
- loggia / balkon 3,65 m² z widokiem na góry

Duże przeszklenia dobrze doświetlają wnętrze i podkreślają górski klimat.

O inwestycji - Czantoria Resort

To nowoczesny kompleks apartamentowo-hotelowy zaprojektowany jako pełnoprawny obiekt resortowy.

W projekcie m.in.:

- strefa SPA
- baseny, w tym basen na dachu z panoramą gór
- jacuzzi, sauny, grota solna
- przestrzenie wspólne i część usługowa
- sale konferencyjne
- system geotermalny + fotowoltaika (niższe koszty eksploatacji)

Właściciele mają dostęp do całej infrastruktury.

Lokalizacja zapewnia:

- bezpośrednią bliskość kolei linowej i stoków Czantorii
- duży ruch turystyczny zimą
- szlaki piesze i trasy rowerowe przez cały rok
- uzdrowiskowy charakter Ustronia

Model użytkowania

- prywatne użytkowanie
- najem krótkoterminowy
- możliwość współpracy z operatorem