Apartament wakacyjny na sprzedaż 31,00 m², piętro 1, oferta nr 5599/7376/OMS

Apartament wakacyjny z oferty RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

515 000,00 zł

Rewal, Morska

Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
31,00 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
16 612,90 zł/m²

Numer oferty
5599/7376/OMS
Data dodania
2026-03-06
Data aktualizacji
2026-03-06

pokaż/schowaj

Apartament położony przy ulicy Morskiej w Rewalu. Budynek w pierwszej linii brzegowej od strony ulicy Klifowej. Wyjście z kompleksu bezpośrednio przed zejściem na plażę.
Lokal o powierzchni 31 m kw. znajduje się na 1 piętrze apartamentowca z 2017 roku. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz dużego balkonu.
Miejsce postojowe w hali garażowej zawarte w cenie.
Apartament w pełni wyposażony - w kuchni płyta kuchenna, lodówka, zmywarka oraz piekarnik.
Salon umeblowany, lokal sprzedawany z całym wyposażeniem.
Apartament ma wykupiony dostęp do strefy basenowej, siłowni oraz bawialni dla dzieci, który również zawarty jest w cenie.
Na dachu budynku, w którym położony jest lokal znajduje się miejsce rekreacyjne z jakuzzi, leżakami i pięknym widokiem na morze.

Czynsz za lokal to 620 zł miesięcznie w tym wszystkie opłaty poza energią elektryczną.
Ogrzewanie podłogowe, ciepła woda rozliczana wg zużycia.
Czynsz za strefę basenową wynosi 320 zł.
Apartament znajduje się w zamkniętym kompleksie ze stróżówką.

Lokal dostępny od zaraz!
Zapraszamy!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)