Apartament wakacyjny na sprzedaż 34,11 m², piętro 3, oferta nr 1147-MS-Dzj9ONuoY8

Apartament wakacyjny z oferty SUNRISE Nieruchomości

499 999,00 zł

Kołobrzeg, Plażowa

Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
34,11 m²
Piętro:
3 piętro
Cena za m²:
14 658,43 zł/m²

Numer oferty
1147-MS-Dzj9ONuoY8
Data dodania
2026-04-27
Data aktualizacji
2026-05-05

pokaż/schowaj

Kołobrzeg, ul. Plażowa 6B
Jeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć — tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne warunki zarówno do życia, jak i wypoczynku. To mieszkanie, które łączy nadmorski klimat z wygodą codziennego użytkowania.

Parametry nieruchomości:
• powierzchnia: 34,11 m²
• piętro: 3 (winda)
• ekspozycja: południowa
• ogrzewanie: gazowe
• duży słoneczny balkon
• czynsz: 724 zł
• basen i sauna w budynku (bez limitów, w cenie czynszu)
• miejsce postojowe zewnętrzne: 30 000 zł

Apartament jest jasny i funkcjonalny, a południowa ekspozycja zapewnia przyjemne doświetlenie przez cały dzień. Budynek znajduje się w zadbanym kompleksie z dostępem do strefy relaksu — basen i sauna są dostępne dla mieszkańców bez dodatkowych opłat.
Z balkonu można usłyszeć szum morza, które znajduje się zaledwie 450 metrów od nieruchomości. To dystans idealny — blisko, ale bez zgiełku ścisłego centrum.
Dodatkowym atutem jest prywatne miejsce postojowe — w tej części Kołobrzegu to realna wygoda, szczególnie w sezonie.