Apartament wakacyjny na sprzedaż 34,00 m², piętro 2

Oferta bezpośrednia

459 000,00 zł

Mielno, Pogodna

Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
34,00 m²
Piętro:
2 piętro
Cena za m²:
13 500,00 zł/m²

Data dodania
2026-02-20
Data aktualizacji
2026-05-08

pokaż/schowaj

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Apartamenty BALTIC STAR to luksusowy obiekt w Mielnie - Unieściu, położony 180 m od morza i 300 m od jeziora Jamno. Usytuowany na niewielkim wzniesieniu, pozwala na podziwianie Bałtyku oraz Jamna.

Obiekt, pięknie wkomponowany w otaczającą przyrodę, został zaprojektowany pod względem architektonicznym i funkcjonalnym w taki sposób, aby goście mogli w nim aktywnie wypoczywać.

Apartament znajduje się w budynku pięciokondygnacyjnym z częściowym podpiwniczeniem, posiadający m. in. basen wewnętrzy oraz jacuzzi, podgrzewany basen zewnętrzny, saunę suchą, parową, siłownię, łaźnię, lobby bar, salę bilardową oraz klinikę zdrowia, prowadzącą turnusy wyszczuplające.

Apartament wykończono w nowoczesnym stylu:

łazienka wykończona z wysokiej jakości ceramiki i armatury, m.in kabina prysznicowa, pralko-suszarka.

Nowoczesna zabudowa kuchenna w matowych białych akrylach, z energooszczędny sprzęt m.in płyta indukcyjna, zmywarka, piekarnik, zabudowana lodówka.

W przedpokoju szafa do typu komandor.

Pokój dzienny z wygodnymi sofami.

Lokal świeżo po remoncie, gotowy na sezon 2024.

Obecnie w budynku trwa modernizacja i remont.

Teren obiektu chroniony i monitorowany, całkowicie ogrodzony.