Apartament wakacyjny na sprzedaż 28,58 m², piętro 6, oferta nr 1155-MS-Dzj9ONuoY8
nowość

Apartament wakacyjny z oferty SUNRISE Nieruchomości

455 000,00 zł

Kołobrzeg, Spacerowa

Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
28,58 m²
Piętro:
6 piętro
Cena za m²:
15 920,22 zł/m²

Numer oferty
1155-MS-Dzj9ONuoY8
Data dodania
2026-05-07
Data aktualizacji
2026-05-07

pokaż/schowaj

Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend.
I są takie, z których po prostu nie chce się wyjeżdżać.

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 28,58 m² położony przy ul. Spacerowej 2 — w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu, tuż przy porcie i Parku Nadmorskim.

To propozycja dla osób, które chcą mieć morze dosłownie kilka kroków od siebie — zarówno pod własny wypoczynek, jak i jako apartament inwestycyjny pod najem krótkoterminowy.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
topowa lokalizacja — centrum portu Kołobrzegu
duży balkon z widokiem na park nadmorski
jasne, przestronne wnętrze z dużymi przeszkleniami
funkcjonalny układ: salon z aneksem + łazienka
budynek apartamentowy z windą
idealne pod inwestycję i wynajem sezonowy
kilka minut spacerem do plaży, mariny i promenady

Wnętrze
Apartament został zaprojektowany w prostym, ponadczasowym stylu. Jasne ściany, ciepła podłoga i duże okna sprawiają, że wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone przez cały dzień.
Przestrzeń dzienna łączy funkcję salonu, sypialni oraz aneksu kuchennego, dzięki czemu mieszkanie pozostaje wygodne i bardzo ustawne.