Apartament wakacyjny na sprzedaż 32,95 m², piętro 6, oferta nr SMLOCU582

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

585 000,00 zł

Szklarska Poręba

Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
32,95 m²
Piętro:
6 piętro
Cena za m²:
17 754,17 zł/m²

Powierzchnie zewnętrzne
balkon (10.00 m²)
Numer oferty
SMLOCU582
Data dodania
2026-02-02
Data aktualizacji
2026-03-26

pokaż/schowaj

**Apartament z widokiem na góry Szklarska Poręba**  
**Cena: 585 000 zł 33 m² Taras Miejsce parkingowe w cenie Status mieszkaniowy 8% VAT**

Szukasz idealnego miejsca na drugi dom w górach lub świetnie prosperującą inwestycję pod wynajem? Ten w pełni wyposażony apartament w Szklarskiej Porębie spełni oba te cele. Apartament przejmujesz z bazą klientów i wszystkimi rezerwacjami co gwarantuje zwrot inwestycji od pierwszego dnia.

**Opis nieruchomości**
Nowoczesny apartament o powierzchni **33 m²**, położony na najwyższej kondygnacji, z którego balkonu rozpościera się **niepowtarzalny widok na panoramę Szrenicy i Śnieżki**.  

W cenie otrzymujesz **prywatne miejsce parkingowe** oraz możliwość wystawienia **faktury VAT 8%**.

Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności idealne zarówno do zamieszkania, jak i natychmiastowego wynajmu.

**Wyposażenie apartamentu**
- Klimatyzacja indywidualna
- Ogrzewanie gazowe indywidualne  
- Pokój z **aneksem kuchennym** i łazienką  
- W pełni wyposażona kuchnia: serwis obiadowo-kawowy, ekspres do kawy, zmywarka, mikrofalówka, lodówka, toster  
- Łazienka: kabina prysznicowa, pralka, suszarka, piec gazowy