Apartament wakacyjny na sprzedaż 23,46 m², piętro 9, oferta nr 24807

Apartament wakacyjny z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

295 000,00 zł

Kołobrzeg, Szpitalna

Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
23,46 m²
Piętro:
9 piętro
Cena za m²:
12 574,60 zł/m²

Numer oferty
24807
Data dodania
2026-01-12
Data aktualizacji
2026-05-13

pokaż/schowaj

Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. Szpitalna
Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o charakterze apartamentu o powierzchni 23,46 m, zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie Nad Parsętą przy ul. Szpitalnej w Kołobrzegu.
Lokal położony jest na 9 piętrze 10-kondygnacyjnego budynku hotelowo-apartamentowego z dwiema windami , z ekspozycją południowo-zachodnią, co zapewnia dobre doświetlenie wnętrza.
Opis apartamentu
funkcjonalny, umeblowany składa się z :
- pokój dzienny z wyjściem na balkon od strony południowo - zachodniej,
- przedpokój
- łazienka z WC,
- szafa we wnęce która sąsiaduje z łazienką ścianą z pionem z mediami przez co istnieje możliwość urządzenia aneksu kuchennego w tej wnęce
apartament w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania lub wynajmu.
Standard i media
ogrzewanie oraz ciepła woda z kotłowni w budynku,
lokal sprzedawany z pełnym umeblowaniem.
Udogodnienia w budynku
monitoring i całodobowa recepcja,
restauracja,
siłownia,
grota solna,
baza zabiegowa oraz strefa SPA,
basen dostępny wyłącznie dla gości hotelowych właściciele niekorzystający z wynajmu hotelowego nie mają do niego dostępu.