Apartament wakacyjny na sprzedaż 36,12 m², piętro 6, oferta nr 1142-MS-Dzj9ONuoY8

Apartament wakacyjny z oferty SUNRISE Nieruchomości

499 000,00 zł

Kołobrzeg, Tadeusza Kościuszki

Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
36,12 m²
Piętro:
6 piętro
Cena za m²:
13 815,06 zł/m²

Numer oferty
1142-MS-Dzj9ONuoY8
Data dodania
2026-04-21
Data aktualizacji
2026-05-05

pokaż/schowaj

Diva SPA 4★ | 36 m² na szóstym piętrze. Pełne wyposażenie, infrastruktura hotelowa, 250 metrów od plaży.
Gotowy jako drugi dom lub jako inwestycja z aktywnym profilem na Booking.com.

Są miejsca, do których wraca się co roku.
Kołobrzeg – szczególnie jego dzielnica uzdrowiskowa – jest jednym z nich.
Na sprzedaż apartament położony w 4-gwiazdkowym Hotel Diva SPA przy ul. Kościuszki – w spokojnej, zielonej części miasta, zaledwie 250 metrów od plaży i promenady.

To lokalizacja, która pracuje przez cały rok – nie tylko latem.

Najważniejsze informacje:
apartament 1-pokojowy
6 piętro
balkon
w pełni wyposażony – sprzedawany z całym umeblowaniem i sprzętem
przygotowany dla 4 osób + dziecko

Co wyróżnia tę nieruchomość:

To nie jest przypadkowy adres.
Obiekt posiada status sanatoryjny, co realnie wpływa na jego obłożenie poza sezonem letnim.
Dzięki temu apartament ma potencjał pracy przez cały rok – również w miesiącach, które dla wielu nadmorskich lokalizacji są martwe.

Dodatkowo:
wysoka kondygnacja zapewnia prywatność i dobre doświetlenie
gotowy standard – bez potrzeby inwestowania na start