Apartament wakacyjny na sprzedaż 30,40 m², piętro 6, oferta nr SP619

Apartament wakacyjny z oferty BalticPort Nieruchomości Nadmorskie

899 000,00 zł

Kołobrzeg, Wschodnia

Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
30,40 m²
Piętro:
6 piętro
Cena za m²:
29 572,37 zł/m²
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Numer oferty
SP619
Data dodania
2026-03-03
Data aktualizacji
2026-03-03

pokaż/schowaj

Apartament w cenionym obiekcie Seaside Park w Kołobrzegu 

Na sprzedaż komfortowy apartament w pierwszej linii zabudowy przy morzu
Piętro 6/6, strona wschodnia 
Boczny widok na morze! 

Powierzchnia lokalu wynosi 30,40 m2 
- 1 pokój 
- aneks kuchenny 
- przedpokój 
- łazienka 
Dodatkowo do lokalu przynależy balkon (6,5m2) 
Z apartamentu i balkonu - widok na morze 

Apartament jest gotowy do zamieszkania lub wynajmu. W pełni umeblowany, wykończony materiałami wysokiej klasy.
Wyposażony pokój dzienny, szafy w zabudowie, meble tarasowe, kompletny aneks kuchenny wraz ze sprzętem AGD (lodówka, płyta grzewcza, zmywarka), pralka, telewizor.
 
Seaside Park to budynek apartamentowo-hotelowy położony bezpośrednio przy Promenadzie Nadmorskiej, 50 metrów do plaży w Kołobrzegu. Hotel posiada rozbudowana bazę rekreacyjną, m,in.: 2 baseny, saunarium, fitness, ścianki wspinaczkowe, zajęcia dla dzieci, zabiegi SPA oraz sale konferencyjne i restaurację.   

Apartament w Seaside Park to idealny zakup inwestycyjny, a także jako drugi dom nad morzem.

Cena apartamentu: 899 000,00 zł 

Kontakt:
Barbara Witkowska
tel. +48 665 579 267
Zapytaj o Ofertę
Oferta biura BalticPort Nieruchomości Nadmorskie

Nota prawna: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Opis oferty i zdjęcia są własnością BalticPort Nieruchomości Nadmorskie.