Apartament wakacyjny na sprzedaż 61,00 m², piętro 4
nowość

Oferta bezpośrednia

549 000,00 zł

Kołobrzeg, Budowlana

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
61,00 m²
Piętro:
4 piętro
Cena za m²:
9 000,00 zł/m²

Data dodania
2026-05-04
Data aktualizacji
2026-05-04

pokaż/schowaj

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Ogłoszenie prywatne, brak prowizji od kupującego.

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 60,38 ( dodatkowo duża loggia 6 metrów2 ) wraz z piwnicą.

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 11 piętrowego wieżowca, położonego w ścisłym centrum Kołobrzegu przy ul. Budowlanej ( z widokiem na katedrę).

Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, osobnej kuchni, osobnej łazienki, osobnego wc.

jest bardzo ustawne, słoneczne, układ pokoi dwustronny.

Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia :ściany wygipsowane, drzwi wewnętrzne i panele podłogowe - nowe .

W kwocie czynszu zawarte : woda, ogrzewanie, śmieci, domofon, winda, fundusz remontowy. Jedna z najlepszych lokalizacji: tuż przy starówce, w otoczeniu sklepy, restauracje, szkoły, usługi.

W cenie profesjonalny projekt aranżacji wnętrza wykonany przez architekta wnętrz wg upodobań nabywcy .

Telefon: 48 606 734 975