Apartament wakacyjny na sprzedaż 49,00 m², piętro 1, oferta nr SMBOZE438

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

430 000,00 zł

Szklarska Poręba, Chopina

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
49,00 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
8 775,51 zł/m²
Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

pokaż/schowaj
Standard wykończenia
wykończone pod klucz
Numer oferty
SMBOZE438
Mieszkanie bez wkładu własnego
Oferta spełnia kryteria programu
Data dodania
2026-03-02
Data aktualizacji
2026-03-31

pokaż/schowaj

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie 49 m² Szklarska Poręba 430 000 zł
Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości górskich Szklarska Poręba.
To idealna propozycja zarówno do zamieszkania na stałe, jak i jako inwestycja pod wynajem krótko- lub długoterminowy.
Układ mieszkania:
przestronny salon z aneksem kuchennym
2 niezależne pokoje
osobna łazienka
osobne WC
Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Wnętrze jasne, funkcjonalne i nowocześnie wykończone, co pozwala na komfortowe użytkowanie od pierwszego dnia.
Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w miejscowości turystycznej, blisko gór i terenów rekreacyjnych. W okolicy liczne szlaki piesze i rowerowe, atrakcje turystyczne, sklepy oraz restauracje. To świetna baza wypadowa zarówno latem, jak i zimą.
Cena: 430 000 zł
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.