Apartament wakacyjny na sprzedaż 99,59 m², piętro 8, oferta nr SMMUPI226

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

3 655 000,00 zł

Pobierowo, Grunwaldzka

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
99,59 m²
Piętro:
8 piętro
Cena za m²:
36 700,47 zł/m²

Powierzchnie zewnętrzne
balkon (19.81 m²)
Numer oferty
SMMUPI226
Data dodania
2026-03-11
Data aktualizacji
2026-05-14

pokaż/schowaj

Pinea Resort: Penthouse na szczycie luksusu. Pierwsza linia brzegowa.

Inwestuj tam, gdzie horyzont łączy się z prestiżem. Przedstawiamy unikatowy apartament na ostatnim piętrze (VII) prestiżowego kompleksu Pinea Resort w Pobierowie. To propozycja dla inwestora, który nie uznaje kompromisów.

Kluczowe parametry inwestycji:

Powierzchnia: 99,59 m² luksusu w układzie: salon, 2 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 łazienki ( w jednej prysznic, w drugiej wanna), garderoba.

Ekspozycja: Południowo-zachodnia gwarancja idealnego doświetlenia i spektakularnych zachodów słońca nad morzem.

Prywatna strefa relaksu: 3 balkony/tarasy (18 m², 15 m² i 7 m²) z widokiem na panoramę Bałtyku.

Status: Budynek oddany w 2024 r., wykończenie:  (kuchnia AGD, łazienki), pełna klimatyzacja.

Infrastruktura klasy World-Class:

Właściciele zyskują nielimitowany dostęp do strefy Wellness & SPA:

Kompleks basenów (sportowy, rekreacyjny, dziecięcy).

Ekskluzywna strefa saun i tężnia solankowa.

Bezpośrednie sąsiedztwo hotelu Hilton oraz restauracji bufetowej.

Całodobowa ochrona, monitoring i recepcja (concierge).

Lokalizacja, która zarabia:

Zaledwie 50 metrów od plaży, w otulinie lasu sosnowego. Połączenie ustronnej enklawy z bliskością centrum Pobierowa sprawia, że jest to produkt odporny na inflację, z ogromnym potencjałem wzrostu wartości.

Aspekt biznesowy:

Cena: 3 658 536 PLN netto (+23% VAT) 4 500 000 PLN brutto.

Pełne odliczenie VAT: Możliwość zwrotu 23% podatku (również dla osób prywatnych).

Dodatki: 2 miejsca w hali garażowej + komórka lokatorska w cenie.

To nie tylko apartament. To bezpieczna przystań dla Twojego kapitału.

Zapraszam na prywatną prezentację. Zadzwoń 571 872 621

Mimo że Metrohouse Advisors przywiązuje szczególną wagę do rzetelnego przedstawienia informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwe zweryfikowanie wszystkich danych podanych przez osoby trzecie. Niniejsza prezentacja oferty nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
pokaż/schowaj

Instalacje elektryczne: instalacja internetowa
Wyposażenie dodatkowe: klimatyzacja

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul. Wołoska 22
02-675 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Znajdź nas na:
Zapytaj o ofertę