Apartament wakacyjny na sprzedaż 60,49 m², piętro 4, oferta nr SMHULY162

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

520 000,00 zł

Ustka, Grunwaldzka

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
60,49 m²
Piętro:
4 piętro
Cena za m²:
8 596,46 zł/m²

Powierzchnie zewnętrzne
balkon (8.00 m²)
Powierzchnie dodatkowe
piwnica
Numer oferty
SMHULY162
Mieszkanie bez wkładu własnego
Oferta spełnia kryteria programu
Data dodania
2026-01-13
Data aktualizacji
2026-05-14

pokaż/schowaj

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,49 m2 usytuowane na IV piętrze przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce.
W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.
Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.
Miejsca parkingowe dostępne pod blokiem.
Znakomita lokalizacja! 1100 metrów od morza!
Mieszkanie jest dwustronne.
Typ własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu
Możliwość zakupu od ręki przez obcokrajowców!
Ogrzewanie miejskie.
Idealna oferta inwestycyjna pod wynajem lub do stałego zamieszkania w świetnej lokalizacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.