Apartament wakacyjny na sprzedaż 65,30 m², piętro 3, oferta nr 1081-MS-Dzj9ONuoY8

Apartament wakacyjny z oferty SUNRISE Nieruchomości

950 000,00 zł

Kołobrzeg, Krzysztofa Arciszewskiego

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
65,30 m²
Piętro:
3 piętro
Cena za m²:
14 548,24 zł/m²

Numer oferty
1081-MS-Dzj9ONuoY8
Data dodania
2026-02-03
Data aktualizacji
2026-05-05

Są mieszkania „blisko morza”.
I są takie, w których czujesz je każdego dnia.
To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4A, w zachodniej – najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to propozycja dla osób, które wiedzą, że lokalizacja + standard + prywatność robią największą różnicę.
Lokalizacja, która pracuje na wartość
Zaledwie 200 metrów od plaży.
Bez kompromisów, bez długich spacerów na plażę
Zachodnia strona miasta to cisza, zieleń i sąsiedztwo zabudowy o charakterze apartamentowym – miejsce wybierane przez osoby, które chcą mieszkać lub wypoczywać spokojnie, a jednocześnie blisko morza.
Przemyślany metraż i realna przestrzeń
65,30 m² powierzchni mieszkania
3 ustawne pokoje
1 komfortowa łazienka
duży balkon, idealny na poranną kawę i wieczorne wyciszenie po dniu nad morzem
Układ jest logiczny i funkcjonalny – bez straty metrów, bez przypadkowych rozwiązań. To przestrzeń, w której łatwo się urządzić i jeszcze łatwiej dobrze żyje.
Standard, który czuć pod stopami
Na podłogach położone włoskie płytki – trwałe, eleganckie i ponadczasowe.
To detal, który robi różnicę:
łatwe w utrzymaniu
odporne na intensywne użytkowanie