Apartament wakacyjny na sprzedaż 73,00 m², piętro 1, oferta nr 1121-MS-Dzj9ONuoY8

Apartament wakacyjny z oferty SUNRISE Nieruchomości

990 000,00 zł

Grzybowo, Nadmorska

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
73,00 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
13 561,64 zł/m²

Numer oferty
1121-MS-Dzj9ONuoY8
Data dodania
2026-03-20
Data aktualizacji
2026-05-18

pokaż/schowaj

​Szukasz idealnego miejsca nad polskim morzem, które łączy spokój z wysokim komfortem? Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w malowniczym Grzybowie, zaledwie 500 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.

Lokalizacja i osiedle
​Nieruchomość znajduje się w spokojnej części Grzybowa, na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu. To idealna lokalizacja dla osób ceniących prywatność i ciszę, a jednocześnie chcących mieć szybki dostęp do nadmorskich atrakcji i infrastruktury turystycznej.
​Odległość od morza: ok. 500 m (5-7 minut spacerem).
​Otoczenie: Niska zabudowa, tereny zielone, ścieżki rowerowe.

Charakterystyka apartamentu
​Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym, dwupoziomowym układem, który daje poczucie przestrzeni porównywalne z domem jednorodzinnym.
​Dwa poziomy: Pozwalają na wyraźne oddzielenie strefy dziennej od sypialnianej.
​Ogrzewanie: Dwufunkcyjne – ekonomiczne ogrzewanie gazowe oraz stylowy kominek, który tworzy niepowtarzalną atmosferę w chłodniejsze wieczory.
Natomiast w upalne dni świetnie sprawdzi się kliamtyzacja ,w która jest wyposażony apartamentu