Apartament wakacyjny na sprzedaż 59,27 m², piętro 1, oferta nr PAN128503

Apartament wakacyjny z oferty PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

788 000,00 zł

Sopot, Brodwino, Oskara Kolberga

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
59,27 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
13 295,09 zł/m²

Numer oferty
PAN128503
Data dodania
2026-04-02
Data aktualizacji
2026-04-24

LOKALIZACJA:
Sopot Brodwino to wyjątkowa dzielnica otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów czy studentów. Otoczenie daje wiele możliwości odpoczynku na świeżym powietrzu. Kilkanaście minut jazdy na rowerze i jesteśmy na plaży. W 20 minut dojdziemy do stacji SKM Sopot Kamienny Potok, a w pobliżu budynku mamy przystanek autobusowy.
W zasięgu kilkuminutowego spaceru sklepy spożywcze, a w bezpośredniej bliskości szkoła podstawowa SP9 i liceum 3LO.

MIESZKANIE:
3 pokojowe (pierwotnie składało się z 4 pokoi i do tego układu można wrócić niewielkim nakładem - dwa pokoje zostały ze sobą połączone, a miejsce zlikwidowanej ściany pokazano na rzucie pomieszczeń) ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,27 m2. Znajduje się na 1 piętrze w budynku położonym w otulinie lasu, będącego częścią Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Okna, za wyjątkiem jednego, wychodzą na stronę południową przez co mieszkanie jest bardzo dobrze nasłonecznione. Na podłogach w pokojach parkiet, który dzisiaj jest zasłonięty, do renowacji. Łazienka została wyremontowana niedawno, natomiast reszta pomieszczeń wymaga odnowienia.