Apartament wakacyjny na sprzedaż 73,32 m², parter, oferta nr PAN488824

Apartament wakacyjny z oferty PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

2 390 000,00 zł

Jurata, Ratibora

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
73,32 m²
Piętro:
parter
Cena za m²:
32 596,84 zł/m²

Numer oferty
PAN488824
Data dodania
2026-01-09
Data aktualizacji
2026-04-24

pokaż/schowaj

Szukasz mieszkania w wyjątkowej, nadmorskiej lokalizacji na Półwyspie Helskim? Marzysz o codziennych spacerach po plaży, wypoczynku wśród sosnowych lasów i bliskości natury, a jednocześnie cenisz ciszę, kameralną zabudowę i wysoki komfort życia?

Lokalizacja, Lokalizacja, Lokalizacja!

Najważniejsze informacje:

  • Jurata, Półwysep Helski
  • mieszkanie 3-pokojowe
  • łączna powierzchnia: 98,12 m²
  • mieszkanie 73.32 m²
  • garaż w bryle budynku: 20,62 m² 
  • komórka lokatorska: 4,20 m² 
  • kameralny budynek na zamkniętej posesji
  • dodatkowe miejsce postojowe bezpośrednio przed wejściem do budynku, przeznaczone wyłącznie dla właścicieli 
  • kilka minut pieszo od plaży i zatoki
  • blisko sklepy, restauracje, bulwar i molo
  • spokojne otoczenie drzew sosnowych
Cena mieszkania obejmuje wszystkie dodatki, takie jak miejsce w garażu, miejsce naziemne oraz piwnica.

Układ i funkcjonalność mieszkania

Mieszkanie jest funkcjonalne i dobrze doświetlone, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną.
  • Salon z aneksem kuchennym - ekspozycja południowa, idealna do komfortowego wypoczynku, szczególnie w letnie dni; przestrzeń sprzyja relaksowi oraz wspólnemu spędzaniu czasu -  ok. 32.7 m²