Apartament wakacyjny na sprzedaż 54,35 m², piętro 1, oferta nr SMKILA540

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

700 000,00 zł

Ustka, Uzdrowiskowa

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
54,35 m²
Piętro:
1 piętro
Cena za m²:
12 879,48 zł/m²

Powierzchnie zewnętrzne
balkon (9.90 m²)
Numer oferty
SMKILA540
Data dodania
2025-11-05
Data aktualizacji
2026-04-26

pokaż/schowaj

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 54,35 m2 usytuowany na I piętrze przy ul. Uzdrowiskowej w Przewłoce pod Ustką (od 1 stycznia 2026 roku już Ustka).
W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, korytarz, łazienka z WC, schody.
Do mieszkania przynależy duży balkon.
Prywatne miejsce parkingowe dostępne pod budynkiem w cenie.
Apartament bezczynszowy! Płacisz tylko za opłaty licznikowe.
Znakomita lokalizacja! 1800 metrów od morza!
Mieszkanie zostało wykończone materiałami wysokiej jakości z dbałością o każdy detal.
Rok budowy 2023. Apartament nigdy nie był wynajmowany. Wyposażenie i sprzęty AGD są jak nowe.
Typ własności: odrębna własność.
Ogrzewanie gazowe podłogowe.
Możliwość zakupu apartamentu znajdującego się na parterze (oferta również tylko w naszym biurze) i stworzenie dwupoziomowego apartamentu.
Nieruchomość gotowa do wprowadzenia od zaraz.
Idealna oferta inwestycyjna pod wynajem lub do stałego zamieszkania w świetnej lokalizacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.