Apartament wakacyjny na sprzedaż 86,34 m², piętro 3, oferta nr 1124-MS-Dzj9ONuoY8

Apartament wakacyjny z oferty SUNRISE Nieruchomości

1 100 000,00 zł

Kołobrzeg, Wylotowa

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
86,34 m²
Piętro:
3 piętro
Cena za m²:
12 740,33 zł/m²

Numer oferty
1124-MS-Dzj9ONuoY8
Data dodania
2026-03-24
Data aktualizacji
2026-05-07

pokaż/schowaj

W przypadku decyzji zakupu nieruchomości do końca Maja. Cena 1 199 000zł -> 1 100 000 zł
Dwupoziomowy apartament z delikatnym widokiem na morze i latarnię – przestrzeń, która robi wrażenie od pierwszego kroku
Ten dwupoziomowy apartament o powierzchni 86 m² daje coś, czego nie da Ci standardowy układ - poczucie prywatności, oddechu i wyraźnego podziału życia na strefy.
Dół to codzienność - światło, otwarta przestrzeń, miejsce spotkań.
Góra to spokój - prywatna strefa odpoczynku, cisza, regeneracja.
A pomiędzy nimi… komfort, który czujesz każdego dnia.
Taras, który zmienia wszystko
Delikatny widok na morze i latarnię morską nie dominuje — on buduje klimat.
Dlaczego ta nieruchomość wygrywa?
Dla rodziny:
naturalny podział na strefę dzienną i prywatną
więcej przestrzeni i komfortu niż w klasycznym mieszkaniu
miejsce, które „rośnie” razem z potrzebami
Dla inwestora:
dwupoziomowe apartamenty = wyższa stawka najmu
unikalność → mniejsza konkurencja na rynku
widok + standard = produkt premium
Kluczowe parametry:
86 m²
3 pokoje
układ dwupoziomowy
wysoki standard wykończenia
taras z widokiem na morze i latarnię