Apartament wakacyjny na sprzedaż 71,30 m², piętro 4, oferta nr 24734S

Apartament wakacyjny z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

680 000,00 zł

Kołobrzeg, Zapleczna

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
71,30 m²
Piętro:
4 piętro
Cena za m²:
9 537,17 zł/m²

Numer oferty
24734S
Mieszkanie bez wkładu własnego
Oferta spełnia kryteria programu
Data dodania
2025-09-17
Data aktualizacji
2026-05-11

pokaż/schowaj

Kołobrzeg os. Millenium ul. Zapleczna na sprzedaż mieszkanie II poziomowe składające się z 3 pokoi o pow. 71,30 m2 położone na IV piętrze
w budynku w niskiej zabudowie bez windy, wybudowanym w 2000 roku.
Bardzo ładne, ciepłe i jasne mieszkanie położone w odległości ok. 1.200 m od morza i ok. 500 m od kołobrzeskiej starówki

Link do filmu:
youtu.be/C-maM2cGUUI

OPIS POMIESZCZEŃ:

I POZIOM

POKÓJ DZIENNY
od strony południowej, duży i przestronny ze schodami na drugi poziom, okna velux-drewniane,

POKÓJ:
dziecięcy od strony północnej, na podłodze wykładzina dywanowa,

KUCHNIA -
widna, jako samodzielne pomieszczenie, podłoga - terakota, ściany - tynk gipsowy, okna - pcv,

PRZEDPOKÓJ -
podłoga - terakota, ściany - tynk gipsowy

ŁAZIENKA z WC -
podłoga - terakota, ściany - glazura, ( wanna, umywalka, miska ustępowa), pralka

II POZIOM

POKÓJ- sypialnia z wyjściem na duży słoneczny balkon od strony południowej,
Poranna kawa na słonecznym balkonie z widokiem na zieleń stanie się Twoim codziennym rytuałem.

SZAFY:
Dwie szafy w zabudowie, obydwie w górnej sypialni,