Apartament wakacyjny na sprzedaż 48,00 m², parter, oferta nr SMKEFO867

Apartament wakacyjny z oferty Metrohouse

599 000,00 zł

Jastrzębia Góra, Zbożowa

Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
48,00 m²
Piętro:
parter
Cena za m²:
12 479,17 zł/m²

ogródek
taras (20.00 m²)
Powierzchnie dodatkowe
piwnica
Numer oferty
SMKEFO867
Data dodania
2026-03-26
Data aktualizacji
2026-04-25

pokaż/schowaj

WITAM NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU ' PRZY BRZOZIE '

ZEWNĘTRZNY BASAN  DLA WŁAŚCICIELI LOKALI

DUŻY OGRODZONY OBSZAR

PRZYNALEŻNE OGRÓDKI w CENIE

NAZIEMNE MIEJSCE POSTOJOWE w CENIE

PIWNICA w CENIE

TO ATUTY TEJ NIERUCHOMOŚCI !!!

NA SPRZEDAŻ DO WYBORU LOKAL MIESZKALNY LUB NIEMIESZKALNY  ok 1 km OD MORZA I PLAŻY w TUPADŁACH NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY

Oferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym zagospodarowanym osiedlu na którym obecnie znajdują się 3 budynki dwulokalowe.

- wjazd przez 2 bramy do wyboru.

Osiedle usytuowane jest na DUŻEJ DZIAŁCE 4 555 m2 co gwarantuje przestrzeń między budynkami.

Po pobudowaniu budynków inwestor odda do użytku ZEWNĘTRZNY BASEN dla włascicieli lokali.

Myślę, że da dużo frajdy nie tylko dzieciom.

STAN TECHNICZNY: DEWELOPERSKI, okna 3 szybowe PCV, ogrzewanie gazowe - podłogowe na parterze, przygotowana instalacja pod klimatyzację.

W skład nieruchomości wchodzą:

PIWNICA ok  4m2: tu zainstalowany jest piec gazowy, przygotowana instalacja pod pralkę i suszarkę,

PARTER 22 m2: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ogród, łazienka z WC.