Regulaminy

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU INTERNETOWEGO

  • Niniejszy regulamin określa zasady korzystania przez użytkowników z usług dostępnych na serwisie internetowym Apartamentywakacyjne.pl. Regulamin ten nie obejmuje usługi zgłaszania i zamieszczania ogłoszeń na serwisie Apartamentywakacyjne.pl, które są regulowane przez odrębny Regulamin Zamieszczania Ogłoszeń Apartamentywakacyjne.pl.
  • Właścicielem serwisu Apartamentywakacyjne.pl jest Tabelaofert.pl Sp. z o.o.
więcej »

REGULAMIN ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ W SERWISIE INTERNETOWYM

  • Publikacja ogłoszenia w serwisie internetowym Apartamentywakacyjne.pl wymaga dokonania uprzedniej rejestracji ogłoszeniodawcy.
  • Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie Apartamentywakacyjne.pl jest dostępne poprzez opcję: "Dodaj ofertę" w nagłówku serwisu. Zamieszczenie ogłoszenia składa się z następujących etapów:
więcej »

POLITYKA PRYWATNOŚCI

  • Serwis internetowy Apartamentywakacyjne.pl jest prowadzony przez Tabelaofert.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Służy on przekazywaniu pomiędzy użytkownikami informacji dotyczących szeroko pojętego rynku nieruchomości. Cel ten może być osiągnięty jedynie wówczas, gdy użytkownicy serwisu dokonają wymiany swoich danych. W praktyce dane te dotyczą zarówno osób fizycznych, jak też przedsiębiorców.
więcej »
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.